| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To bych zase netvrdila, že ženám se muž do postele hledá snadno. Budu vycházet jen z toho technického detailu, že mezi 20-40 lety věku má většina žen malé děti, takže dost omezenou možnost pohybu. Samozřejmě, že se třeba z domova urvou, jenže když se řeší hlídání, předávání dětí, tak se musí zdůvodňovat. Kdo má velké děti, nebo je bezdětný, zpravidla se už tak nesleduje, kam druhý jde, tam už se ty výmluvy tvoří líp, je i víc času na nějaké bokovky.

K tomu utajování - mě se třeba nevyplatilo jen pouhé napsání něčeho jako deníku nebo záznamu krizového období vztahu. Potřebovala jsem se vypsat, jak jsem byla v tenzi, soubor jsem nezaheslovala a kupodivu partnera, který počítač vůbec nepohledává, po ničem nepátrá, jen se občas podívá na internet něco jako intuice navedlo kliknout na neutrální název souboru. Potom, co si tam přečetl a co číst neměl, mělo to být intimní zpověď, ne tedy o nevěře, jsem to měla permanentně na talíři.
Neopatrnost se nevyplácí v žádném směru.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.