| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Limai, šukají bokem. Tak to jsem teď pochopila, že mají nějaké nárazové úlety. Tak to pak chápu, i když pro mě osobně to není zrovna přijatelné, to bych skoro řekla, že je nejhorší varianta, pokud za tím není naprostý sexuální nesoulad, ale neschopnost se ovládat. Ale chápu, že když si vrzne ona, vrzne si i on, vzájemně si pak nemají co vyčítat. Do rodiny jim to nezasahuje, protože nárazové milenci asi nemají velké nároky na čas. A všichni jsou víceméně svým způsobem spokojení. I tací lidé jsou, o tom není sporu. I když mně to přijde svým způsobem cynické, ale možná striktně oddělují sex a jiné roviny vztahu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.