| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nehodnotím, dost dobře ani nemůžu...ale prostě každej dlouhodobej vztah s sebou nese úskalí, to je jasný. Toho všeho, cos psala.
Jenže dneska lidi jdou často od válu příliš brzy, hlavně proto, že mají pocit, že mají právo ne štěstí, o tom se tu hodně psalo dřív a že si lehce pořídí něco nového a lepšího.
že chtějí mít tu radost a zábavu, ale nikdy nikde není jen radost a zábava, ale taky krušné chvilky...takové ty prubířské kammeny vztahu.
Jinak myslím, že každý dlouhodobý vztah prožije i třeba několik různě těžkých krizí a otřesů a pokud v sobě lidi mají aspoň ěnjakou zodpovědnost a nemyslí jen na sebe, pokusí se to nějak ustát a spravit.

Už jsem nad tím přemýšlela, jestli na "vině" není i to, že si můžeme v dnešní době toho tolik jednoduše koupit, že se moc neopravuje, ale zahazuje a zajde se do obcho´dáku pro novou, inovovanou, lepší a lesklejší věc :-).
Jestli třeba i vztahy lidi nepovažují za "věc", kterou si prostě pořídí novou.
Jenže mě třeba můj nový robot zklamal..měla jsem si koupit radši novou mísu ke starému, byl sice odřený, ale mnohem mnohem lepší..:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.