| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takhle to u nás vypadalo taky, kojila jsem na rozloženém gauči nebo na manželské posteli, potřebovala jsem hodně prostoru kolem, děti (v zabálkách, jak tu někdo už psal, šlo je chytit za šňůrky a přitom jim ta zabálka udržela hlavičky) jsem si nejdřív položila na gauč, já se usadila, obložila se kojícím polštářem (s kuličkama, aby se daly kuličky nahrnout, kam jsem potřebovala), vypodložila případně obyč. polštářem, položila jedno dítě na kojící polštář na fotbalistu, položila druhý dítě, teprve pak nacpala prsa do pusy a nemusela jsem držet nic, od začátku jsem kojila takhle, dvojčata jsou o měsíc dřív, holčička byla hodně spavá (žloutenka), ale šlo to.
I v noci jsem ze začátku budila holčičku podle kluka, kojila najednou, tak po dvou měsících jsem ji už nechávala spát a kojila každého zvlášť, to už to šlo, do tý doby bych asi celou noc prokojila na střídačku.
Kojení naráz mi ušetřilo strašně moc času, kojila jsem je přes rok, zvlášť jsem kojila jen venku a možná tak od pěti měsíců, když už se jim nevešly nožičky na fotbalistu. K roku jsem zase začala kojit hlavně večer společně, ale to už si mi obkročmo sedli každý na jednu nohu a pili tak :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.