| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když to je asi dost individuální. Mně ty knížky taky přišly cool, četli to všichni cool lidi ve třídě. A četli to tenkrát právě ti, co k tomu měli blízko. Ty "slušní a hodní" podobnou literaturu nečetli. Ale měla jsem svou hranici, za kterou bych nešla, a nebyla ani daná rodiči, protože moje hranice je mezi trávou a ostatníma drogama, zatímco u rodičů končí u tolerance alkoholu a ještě jen výjimečně. Pro mě to byla takto dostatečná rebelie. Ve škole jsme ještě měli peer program, kde dělali tak originálně drogovou prevenci. O drogách především informovali, věcně, bylo to až jak návod, že jako bacha na toluen, nedá se dávkovat a tak. A zbytek byly hry na utužení kolektivu, asi aby ho ozdravili, já nevím. Celkem ale to docela zabralo, člověk měl pocit, jak je děsně chytrej, ví o tom víc než rodiče a neměl potřebu to pak zkoušet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.