| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Horamo, LOL, to je jak od nás :-)
Akorát u nás je to kluk. A nezkouší tu fintu "tatínek mi to dovolil", na to eště nepřišel. Zas má jiný :-)

Hele, mně nejvíc pomáhá, když se od tý situace oddělím a kouknu se na to z perspektivy nějaký družice. Heleme se, tam dole je vztekající se chlapeček, kterej objektivně trpí tím, že není po jeho (taky si nikdy nic nevydupal, takže si opravdu nemůže myslet, že těma scénama něco získá). Chudáček malinkej, ten má ale těžkej život s takovou povahou. No, tak ať se snaží se s tím naučit žít. Klidně uznám, že to má těžký. Ale neustoupím a fidli, páč naučit se to musí.

Jediný, co mi komplikuje ten odstup, jsou akustický projevy, to teda snáším špatně. Takže odesílám za ty prosklený dveře, ono tam není celkem co zničit a hlavně je tam pod dozorem, furt na něho vidím. Nanejvejš je pomatlá a poslintá, to se dá přežít.

Ale to, že se oddělím od situace a považuju tohle neustálý vztekání za něco jako kopřivku nebo jinou nevýznamnou chorobu, mi to dost usnadňuje.

Jiná kapitola je bojkot ve chvíli, kdy potřebuju spolupráci. Tam mi ty nervy zpravidla tečou. Ale mám pocit, že to už se neděje tolik. On je to celkem empatickej a bystrej kluk, chce se chovat zodpovědně, když ho zrovna nepřemáhá ta jeho zuřivka kopřivka, takže už i začíná přistupovat na dohody a kompromisy - asi se u toho cítí "jako velkej".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.