| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na to se podle mě nedá nějak uspokojivě odpovědět.
Na tvém místě bych si ale zvážila předevšm, jestli skutečně a doopravdyc chci muže, který už má dítě s jinou (Jak dlouho je rozvedený, nakolik se od své první ženy doopravdy odpoutal a vztahy jsou usazené, tohle podle mě po šestiměsíční známosti nemusí být přehledné).
U dospělých lidí jako vy by teoreticky (pokud není ve hře nic jiného, ale u vás je) měla šestiměsíční známost stačit pro rozhodnutí, jestli se vezmete.
Neměla bych dítě s mužem, který si mě nechce vzít.
Třicet dvalet není žádný tragicky pozdní věk pro dítě, pokud jsi zdravá.
Na druhou stranu dvouletý odklad z jeho strany může být jen převlečený odklad na nikdy. Ale nemusí.
Asi bych si samasobě dala na rozmyšlenou tak ještě dalších šest měsíců a prozkoumala situaci, hlavně tu jeho, jeho motivaci atd. Pak si promluvit a podle toho se rozhodnout.
Během té šestiměsíční rozmýšlecí doby nenaléhat a netlačit na pilu.
Ať ti to dobře dopadne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.