| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

withep:

"to, že bereš zkušenosti jiných žen jako "jen názory", je tvoje věc. Jen nechápu, pokud znáš maminu těžce postižené holčičky a maminu s málem prasklou jizvou, jejichž situaci lékař podcenil, odkud se bere tvá horlivá důvěra v lékaře?"

No, třeba nemáme důveru ve všechny lékaře, protože si nemyslím, že jsou všichni lékaří stejní, jako jsou různí Němci, polcisti, hráčky pozemního hokeje.

Ale vím,že sebelepší patka mi dítě s akutním problémem neodoperuje.Nebo neprovede toho císaře.

Jinak souhlasím, že porod je dost nepohodlná záležitost a psychikcy náročná, takže by rodička měla mít MAXIMUM poholdí fyzického i psychického a měla by mít právo do něj "mluvit", když jde o ní.

Ale já bych šla cestou spíš větší kontroly a edukace lékař.personálu.

Mimochodem, asi mám štěstí na doktory,ale nesetkala jsem se s vysloveným asociálem. Jen na Klinice popálenin jsem se setakale se sestrou (Bc.Agáta Přibilová-to jméno nezapomenu do smrti) a horší přístup k lidem (oacientům,ale i setsrám jsem v životě nezažila. Kdbych TOHLE potkala na porodním sále, všechny ostatní děti asi taky rodím doma za cenu ztrát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.