| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v generaci mých rodičů to je tak půl na půl, v mojí generaci už je spíš výjimkou, že muž nedělá nic a je to jen takový ten po příchodu z práce statický doplněk bytu u televize nebo s novinama v ruce. práce máme rozdělené i u nás na mužské a ženské - já vařím, chlap tahá těžší věci, tahá nákup, dělá opravy a úpravy v bytě.pro mě není problém říct mu, aby mi odnesl těžký koš s mokrým prádlem pod šňůry, aby odtahal sklenice do sklepa atd, v tomhle jsem ,,křehká květinka,,. sice bych ho klidně vyhoupla na záda a odnesla z hospody~t~ ale jsem kvtinka, tak co bych se vzpírala, že jo~t~ on zas neuvaří, maxx tak míchaný vejce. jinak když sme doma, o péči o děti se dělíme. jelikož ovšem chodí tak v 9-10 večer domů, tak si tý jeho pomoci poslední dobou moc neužívám. jinak ale umí všechno a teď i v noci občas pomůže s dětma, aby jedno nevřeštělo, zatímco krmím druhé. jeho pomoc se odehrává tak, že si v polospánku na sebe navalí dítko na odříhnutí, poklepává ho po prdýlce a u toho spokojeně chrápe dál~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.