| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když mi trhali první dva, byla jsem tak týden dost bolavá, tehdy mi nedali ATB, chodila jsem čistit a drénovat ránu snad co dva dny. Když mi trhali druhé dva, dali mi automaticky ATB a už jsem nemusela nikam. Ale to byly ty horní dva, po nich nebyla taková rána, tak nevím, jestli to bylo jen těmi antibiotiky. Pár dní to ještě bolelo tak jako tak, nemůžeš moc kousat (jíš jogurty a kaše, piješ raději brčkem), mluvíš na půl pusy, smát se nemůžeš vůbec. Na bolest Ibuprofen.

Akorát mi podruhé poškodili trojklanný nerv, to jsem měla pocit, že narkóza nepřestala působit, takový jako tupý necitlivý pocit kolem čelisti/ve tváři (třeba ti teče slina a nevíš o tom :)). Po nějakém půlroce se mi tam začal cit vracet, ale když třeba mrzne, cítím to doteď (je to přes 10 let).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.