| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

7kraska, takže ten čas co strávím po obchodech než seženu třeba dítku kalhoty....za tu dobu bych je měla ušitý, v tuhle chvilku jsme ančla 3 měsíc a nemám pro něj pořád žádný....odhaduju, že jsem s tím strávila 15h-20h času....

NA sebe, to už asi nezkoušeím, když mi tó je přes boky v pase mi to je o 15cm volnější~8~, když mi to je dobře všude(což je náhoda) tak mi to je o 10cm kratší~d~

Sehnat lyžamo pro 10-12letý kluky, to se prostě nedá....spíš člověk sežene tu látku a učšije to za pár hodin. Troufám si tvrdit, že velmi rychle.

A potom vietnamská 164 je jako naše 128....takže těžko tam to pyžamo koupím i kdybych chtěla....~d~

V sekáči jsem se pokoušela sehnat synovi mikču an tábor, nebo něco...ne ani mikinu....neměli,aby mu byla...prostě co chodím do práce nedaří se mi tam ulovit NIC co by stálo za zmínku...
n tábor odjel s míma, které jsem usoudila, že už nosit nebudu.

A já bych třeba mnohem radši jako před 15lety vletěa do obchodu kde bude oblečení 0let-192velikost, koupila vše na místě za pár minut a mazala dělat něco lepšího, než objížděla a dověděla se , že NIC nemáme...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.