| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj KARČO,
měla bych na tebe otázku, ohledně studia homeopatie pro nelékaře na AKH u Mudr. Fesika.
Kamarádka studuje homeopatii na homeopatické škole v Praze a to 3roky s tím, že má ještě jako nelékař navíc kurzy medicínských znalostí.
Já bych chtěla, ale studovat a navštěvovat kurzy homeopatie na AKH. Mohu se tedy zeptat, zda-li jsou kurzy, které pořádá AKH pro laiky ,,nelékaře" bez zdravotnického vzdělání? Moc tomu nerozumím, že kamarádka studovala 3 roky plus medicínské znalosti a AKH je na 2roky bez medicínských znalostí.
Můžeš mi prosím vysvětlit, jaký je rozdíl u AKH oproti jiným homeopatickým školám? Ptám se jen z toho důvodu, abych měla jasno a mohla se v klidu na AKH přihlásit nebo příp. nepřihlásit.
Chci si po absolvování studia otevřít svou homeopatickou poradnu, a myslím, že studium na AKH mi nebuude stačit. Budu ráda, když mi napíšeš vše o studiu na AKH - přednáškách u Mudr. Fesika. Chci se v září na kurz přihlásit.

Děkuji moc moc za info,
Lůca:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.