| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šešule, o strašení před porodem mi něco vykládej. Moje (jinak opravdu dobrá doktorka) má na tohle asi úchylku. Měla jsem těhotenskou cukrovku a poslední měsíce jsem v poradně pokaždé slyšela, že "ty děti maminek s cukrovkou mají velká ramínka a často se porodí hlavička a ramínka se zaseknou".

Já jsem měla po císaři, ke konci mě bolela jizva, měla jsem těhotenskou cukrovku, problém s tlakem, streptokoka a další, kdyby mě nechali vybrat, přiznám se, že jsem si vybrala císaře, ale všichni to za každou cenu hnali přirozeně, nikoho nezajímal můj obrovský strach z toho, že se zase něco podělá. Navíc mi kvůli cukrovce hrozili vyvolávaným porodem, byla jsem ze všeho na prášky a pak slyšíš od doktorky ještě tohle ~4~

Já jsem nakonec ráda, že se dcera narodila vaginálně, ale kdybych si mohla dopředu vybrat, tak jsem si vybrala císaře a ušetřila si dva měsíce neskutečných nervů, které mě stály minimálně pět let života.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.