| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Brunhildo, já to taky nechápu~d~... ještě můj táta spal v posteli se svým bráchou - prostě tehdy to bylo obvyklé, že lidi spali pospolu....

Ale fakt je, že náš táta nikdy nechtěl, abysme my dva s bráchou spali s nima v posteli - takže jsme tam s nima nikdy nebyli... max. o víkendu ráno jsme se tam občas zjevili, ale, jak si pamatuju, on tam s náma moc dlouho nepobyl ...

Zpětně si uvědomuju, že mi to docela chybělo... on je holt takovej sedlák, no, žádný velký (a ani malý) city nikdy nedával najevo... b~a~

Jinak - můj první byl taky s vypětím všech sil "odkládán" do postýlky, aby nakonec ale stejně skončil v posteli. Byla jsem tím totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná,páč junior byl neklidné a dráždivé miminko.
Výsledek toho všeho byl totálně rozhozenej spánkovej rytmus můj i jeho ...

Naše maličká (3měs) skončila u mě v posteli už v porodnici~d~

Jako ona je ouplně jiná, než její brácha - klidná, trpělivá a spavá už on narození, ale i přes to a nebo možná právě proto, že mi (díky pohledu na toho mýho velkýho 8-mi letýho kloučka) dochází, jak krátká je to doba, kdy jsou ty děti maličké, přijde, že to tak strašně letí, že ji prostě nehodlám do tý postýlky dávat víc, než je nezbytně nutný...~;)
Dneska spinká v postýlce většinou jen první část noci - do prvního kojení. To si ji beru k sobě a spíme tak až do rána...~m~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.