| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anne119 asi budu jedna z mála, co to reálně má. Měla jsem dceru z prvního (nepovedného) manželství . KDyž bylo dceři nějakých 7, seznámila jsem se s mužem, kdy to vcelku vypadalo, že by to mohlo klapnout. On dítě hodně chtěl, k dceři se choval slušně ( to píšeš i Ty) . Rozhodovala jsem se nějakou dobu, jestli do toho jít, vzhledem k tomu, že jsem v té době měla jistotu, že kdyby cokoliv pomůžou moji rodiče, tak se narodil syn. Přestože mi nasliboval hory doly, jak to bude ok, tak po narození dítěte se všechno změnilo, moc dlouho jsme spolu nebyli, nejsem z těch, co si z chlapa sednou na p.del a bude tiše stát u plotny.

Děti mám od sebe 9 let, dneska je již dcera dospělá a z domu, máme moc hezký vztah, syn je na 2 st. ZŠ, je to fajn kluk, s jeho otcem vycházíme vycházíme slušně v rámci možností.

Ale popravdě bez podpory rodičů v začátku bych to prostě nedala a ani bych od něj nemohla odejít, neuživila bych se , neutáhla bych bydlení. Práci, kterou jsem chtěla mám, ale nastupovala jsem až když byl syn předškolák, do té doby by mě nevzali, do té doby to nebyl žádný zázrak. Navíc dneska většinu peněz liju do syna, má finančně náročného koníčka a aktuálně projí šílený peníze, protože na něj přišlo žrací období, kdybych měla jen dceru, tak jsem dneska vysmátá a za vodou s penězma, že nevím co s nima.

Když bych se měla znovu rozhodovat .... je fajn, že obě děti mám, ony jsou fajn obě dvě, jsou zdravé, chytré, mají dobrou povahu , můžu být na obě pyšná ... pokud bych věděla, co to bude obnášet ... nejsem si 100% jistá, že bych to tak chtěla znovu, protože to celé finančně táhnu hlavně já po celou dobu. Jako to miminovský období bylo super, nemuset chodit do práce a lebedit si s miminkem ... jenže jak dítě vyroste, tak je to, bohužel, strašně o penězích.

No a možná jedna věc, na kterou zkus také pomyslet - pokud budeš mít dvě děti a nevyjde vztah s otcem toho druhého, tak bude mít situaci ještě víc zkomplikovanou , co se týká dalšího seznámení. Budeš stará (obrazně) s malým dítětem. Takže chlapi, kteří třeba v přijatelném věku už budou mít velké děti těžko budou mít zájem o to se strat o malý dítě, co starat, ani s ním trávit čas. Chtějí ženu jen pro sebe a nechtějí se dělit .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.