| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemohla bys prosím tě víc konkretizovat, kde přesně pracuješ??
Píšeš, že ve státní správě – kde??~e~

Já totiž úplně zírám, jak píšeš, že tě šikanují, „mstí se ti za každý paragraf“, že bys tuhle práci „nedělala nikdy dobrovolně“, že se chceš poohlídnout po „normálně placené práci“ apodobně.

Ono to asi záleží na lidech, ale já jsem ve státním sektoru x-let (bude to už 17 let..) a nedovedu si představit lepší zaměstnání pro ženskou s malýma dětma.
Pokaždé mi drželi poctivě po 3 roky místo, vždy se mnou jednali férově, žádné podrazy, nic takového, ošetřovačky naštěstí naprosto v pohodě, každý má pochopení, že malé dítě je často nemocné atd. atd….Samozřejmě že plat je tabulkový, takže žádné nadprůměrné výdělky tu nejsou, ale za tu relativní jistotu se mi to několikanásobně vyplatí. Práci si člověk vždy musí dodělat, to je jasný a chodila jsem do práce i v době ošetřovaček, abych něco dohnala, ale prostě takový stres, o jakém píšeš, jsem v státním sektoru nezažila….

Navíc píšeš, že máš smlouvu na dobu neurčitou, takže by tě hned tak pro nic za nic nevyhodili….

Fakt nechápu. Ani ze zkušeností jiných lidí ve státním sektoru jsem neslyšela takové věci, jaké píšeš ty…~d~.

Takže se ptám jenom ze zajímavosti, kde konkrétně pracuješ (nebo aspoň přibližně), ale naprosto chápu, že vždy je to o lidech…..~d~




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.