| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

já si myslím, že možné (ta výška) je všechno. Včera jsme potkali chlapečka, který je duben 2012 narozený, tj. od našich mladší asi o 9 měsíců a normálka byl menší než Ríša jen o malý kousek a vážil (dle maminky) 14,5 kg. Teda myslím, že za rok z něj bude taky pěkný cvalík a obřík. Už ťapkal, ale teda fakt bych toto tahat na rukách nechtěla.

Jinak - u nás je těžká separační úzkost, fakt drsná. Dítě se drží máminý sukně - už vím, podle čeho tohle vzniklo. Stojí mi u nohy a drží se mě za sukni nebo za kraťasy. Nemůžu přejít ani do vedlejší místnosti, aby nezačal kvičet, nepoložil všechno, co zrovna má a nepádil za mnou. Když jsme doma oba, neexistuje, aby ho krmil apod. táta. Nevím, jestli je to přirozený věkový vývoj nebo důsledek toho, že jsem ho párkrát musela "opustit" - máme rozdělanou tu rekonstrukci a potřebuju hlavně uklízet - jinak je tam se mnou, ale na ten úklid jsem ho jednou nechala s tátou od pátku do neděle do rána a další víkend od soboty ráno do neděle do večera... Když spí a já ráno vstanu dřív, abych něco udělala, do 10 minut registruje, že jsem vylezla z postele a budí se. I teď, když odpoledne spí, tak sedím radši ve stejný místnosti, aby se v klidu vyspal.

Samostatná postel v pokojíku taky neklapla - spí teda v ní, ale já musím s ním, jinak pořád pláče a stejně za ním musím furt běhat.
Pěkně si mě ochočil-zotročil, chlapeček milovaný :-)

Taky je ve fázi "já sám" - to těžce nevydejchává táta, když miláček chce "sám" jíst polívku apod. - zvlášť, když u toho krmí autíčka. Já to beru s humorem, nějak se to naučit musí. Jíme radši tak, aby to táta neviděl :-)

Jinak je to konečně fajn léto, chodíme dopoledne na koupaliště, odpolední horka prospí, v podvečer na procházku, koukat na kombajny, jak sekají obilí, prostě pohoda. Kočár už ani neví, co je, plíny spolehlivě odbourány, jen kdyby chtěl začít víc mluvit :-).

Ahojte!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.