| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ježíš, jájo, neposlouchej příbuzné, tvůj malý mluví krásně, takhle mluvila moje prostřední, or roku a půl jí pusa jela.. ale vyslovovala děsně. Naše logo je toho názoru pokud nejde o nějakou vadu typu patlovost, opožděný vývoj řeči a tak, to nechat až po pátém roce.. a já z toho měla strach, protože nejstarší neuměl jen R a Ř a špatně vyslovoval L a napravit nám to trvalo skoro rok, přesto malá i přesto, že má adhd a PAS a problém s komunikací a soustředěním a posloucháním všeobecně se za ani ne rok naučila a opravila si - K, H, F, G, S, Š, Z, Ž, C, Č, L a R a Ř, v šesti mluvila už krásně, jen šlo slyšet že to r a ř není ještě úplně zažité..

jak mi říkala logo.. jde jen o to rozhýbat mluvidla - moje děti mají po manželovi línější, nicméně si nedovedu představit soustavně trénovat 19m batole. Nám třeba na to K a další písmenka ukázala jak dát jazyk, kam třeba strčit prstík a pomoct.. a většinou nám to hned naskočilo.. důležité je to, že se tvůj chlapeček snaží mluvit, že má snahu opakovat a rozvíjí se..
naší malé spousta písmenek i naskákala sama.. mluvila jak "tatar"


nejmladší má tři a nemluví prakticky vůbec.. aktuálně čekáme na vyšetřeí foniatrie - vlastně neřekne ani větu v celku, vůbec neopakuje.. pak bude následovat vyšetření u psycholožky na opožděný vývoj řeči - poté by následovala logopedie.. ale vlastně moc nevím, jak by to fungovalo, on s cizíma prakticky vůbec nemluví.. nespolupracuje, jasně můžu s ním pracovat doma.. logo jen ukáže, ale on neopakuje ani po mně.. tak jsem na to sama zvědavá, u tebe bych se fakt nebála.. znám jen pár dětí, které v 19m vyslovují správně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.