| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kupodivu nikdy bych nemohla říct že jsem byla závislá.

No, holka, to máš opravdu poněkud posunutý úsudek. Z toho, co autorka píše, tak kluk závislý je, ber to jako úsudek někoho


Myslím si že celý problém spočívá v jeho hlavě cítí se nepochopený a nechtěný do toho puberta je to asi jedno s druhým tak jsem to měla já a navíc vliv kamarádů dělá své.
- Ale nikdo netvrdí, že v tom nehrají roli psychické problémy. To se ale nevylučuje s tím, že potřebuje léčení.

Možná do začátku by bylo lepší aby mamina buď přerušila školu a nebo ho šoupla do jiné to by mohlo pomoci když v té současné nezapadl.
- To je pěkné, ale v této fázi to samo o sobě už nepomůže.

Vůbec bych nepřikláněla vinu tomu že to udělalo to že v 15 usrkával pivo na sluníčku to dělal každý a nevěřím že ne.
- Tak to jsi na omylu, každý to nedělal. Není to normální a není to v pořádku. Dokud tenhle mýtus bude v této společnosti převládat, budeme stále patřit mezi země, ve kterých je alkoholismus velkým problémem mládeže.

Hlavně bych ho hned nestrkala na léčení nebo do cvokárny v tu chvíli matka ztratí veškerou důvěru

- tak jelikož je z toho chlapec sám nešťastnej, tak by dokonce mohl i souhlasit. jinak moje děti taky nechtějí třeba na očkování, ale jsem za ně zodpovědná a holt je přiměju. je mi jasné, že to jako přirovnání kulhá, ale do 18ti má za něj pořád ještě zodpovědnost a je to možná poslední šance, jak ho zastavit na cestě za sebezničením. j

maminy tady neznají jeho psychický stav.
- no, to ty taky ne ;) a tvoje rady jsou v tomhle případě dost nebezpečné - což ti říkám jako ten odborník ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.