| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Třešničko, mléčné výrobky vliv nemají. Já mám intoleranci mléka, takže můžu max. 1 jogurt obden, mlíko jako takové vůbec.
Např. včera jsem měla jogurt na sváču, dneska jsem si dala jogurtové mlíko a už je to tady, průjem jak bič, už tu zobu carbo~Rv. Ale jak jsem stará, tak jsem blbá, protože jsem to věděla.
Já jsem tedy děti odkojila téměř bez mléčných výrobků. Hodně jsem jedla tvrdý sýr, ten mi naštěstí nic nedělá, ale jinak fakt 1 jogurt týdně.

S tou váhou - těžko říct. Jak jsem psala. Může být, nemusí... u těch malých miminek člověk neví. Jediné, jak to lze zjistit je prostě vážení. Pokud mimino vypije svoji "normu na váhu" a přesto přibírá méně, pak ano, bude drobnější. Z mé zkušenosti je to tak, že v 90% případů pilo mimčo tak o 1/3 méně. A to mi těch miminek prošlo rukama už dost. Mám slušný vzorek~;).
Tak i tak po 3.měsíci už s tím stejně nic neuděláš. Pokud půjde váha alespoň trošku nahoru, neřešila bych to, jen bych víc zavodňovala. Ale věř mi, že nejpozději v 5 m tě bude doktorka tlačit už do příkrmů. To je prostě klasika~:(.

Třešni, já nevím, která bakterie způsobuje zánět a která ne. Nicméně Hynek měl klebsielu a e-coli (obě často 10 na 9), ale zánět nikdy. Jen poprvé, když mu ty hodnoty zjistili (v 7 týdnech), tak dostal atb na přeléčení, které nepomohly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.