| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anejo díky a vůbec holky díky trochu jste mě uklidnily,protože jsem od hodně lidí už slyšela,že měly málo výživné mléko a proto musely dávat příkrm.
Já sem si to myslela do včerejška taky kvůli tomu,jak jsem viděla,že najednou nic nepřibral.Ale je to tím zánětem prý.Na druhé straně,kdyby měl hlad,tak by v noci nevydržel 8 hodin spinkat,logicky měl by hlad i v noci.Doufám,že jsem si to dobře vysvětlila.

Máš pravdu ty teploty v těch vedrech jsou mazec,nevím jak je v čechách to zjistím za chvíli od manžela,ale prý se tam prohnala včera pořádná bouřka,která k nám na moravu nedošla a ani prý nedojde,šla podle počasí směr polsko na sever a moravy se ani nedotkla.Aspon by byl lepší vzduch,takhle to vidím,že zítra na tom městě chcípnu.Ještěže už malý neměl od dnešní 2 hodiny ranní teplotu.ťuk ťuk,takže antibiotika asi zabírají.

mějte se zítra písnu jak jsme dopadli.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.