| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

karkulko nezíská 200 ale ušetří 400 - protože kdyby vlastně stál dárek 2400 - platily byste každá rodina 1200 - takhle ona zaplatí jen 800

mě by to teda štvalo velice, todle nikdy nedělám, třeba koupím dárek pro syna od dědy a on pošle to co řeknu - takže třeaba 387 Kčjako teď... ale nikdy bych mu neřekla víc...a pokud by to stálo mín než jsem předpokládala, peníze bych vrátila, enbo bych se domluvila, co s nima..

vzhledem k tomu, že bych asi nechtěla jít do otevřeného konfliktu, tak bych švagrové řekla, že jsem byla u dr a viděla danou věc za 1999 jestli ona to taky viděla, že jste mohly ušetřit.. a podle toho, jak by reagovala, bych postupovala dál.. ale moc si nedovedu představit, jak bych pokračovala, kdyby řekla, že neviděla.. musela bych to ještě předem promyslet... a můj manžel by jako tvůj, řekl ať to nechám, ale mě by šlo o princip

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.