| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ženo, já to tak taky.. mám se švagrovou se třeba domlouvám, jestli chtějí koupit nebo přispět.. když koupit.. tak kupuju cca kolem 500 pro děti.. ale může to být klidně 590, když vím, že to to dítko ocení a touží po tom.. pokud posílám, pošlu 500

neposílám peníze na konkrétní věc, ale děda to tak má.. buď zaplatí co vyberu nebo když chci přispět, tak taky pošle 500, nebo synovi teď dal na kolo k narozeninám 1.000, mě to neva.. jsem radši, že dárek můžu vybrat, on účtenku nikdy nechtěl, takže teoreticky bych mu mohla říct, že to stálo klidně těch 500, ale to bych prostě nikdy neudělala, takže valstně nechávám na něm jestli pošle víc.. nebo pošle přesně jen to, i tak sem za to ráda.. lepší, než kdyby koupili nějakou hloupost..

ale jinak to u zakladatelky není velkorysost, ale to že je švagrová vyčůraná.

my se třeba taky občas skládáme.. a třeba nedáváme všichni stejnou částku, každý dle svých možností, ale nikdo z nikoho nedělá blba.. třeba jsme kupovali mamče pekárnu - tak jsem řekla kolik dá brácha, kolik druhej, kolik taťka.. a zbytek že doplatíme my (jsme na tom s penězma nejhůř, takže to že dáváme třeba míň kompenzuju tím, že se aktivně zapojím, vyberu, zabalím, ale každej zúčastněný vím, kolik daná věc stála a kolik přispívá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.