| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo a Třešničko, jak jsem měla po porodu rozházené hormony, tak jsem byla taky citlivější..... takže když se mě dr. ptala jak dlouho kojím, tak protože jsem věděla, že když řeknu že 45 minut, tak bude mít kecy, tak jsem jí řekla, že tak 15-20, ona si spokojeně pokývala hlavou a bylo, když jsem pak potřebovala nakojit v čekárně, tak jsem nakojila právě tak 15-20 minut, aby se Lucka zaplácla na chvíli a pak jsme šly domů a tam se dokojila....

jo Třešni, na příští kontrolu zkus jít těsně po kojení, nejlépe dát cucnout ještě v čekárně nebo v autě, na lavičce před poliklinikou..... ono vám to tu váhu trošku zvedne.... jasně, že je to únik v podstatě jen pro jednou, ale třeba právě tohle vám bude stačit..... ano je to tak, kojené děti přibírají skokově, děti na UM myslím pravidelně.... je to tak, dítě buď roste nebo přibírá.... Třešni, jak jsi psala že mu dáváš dávkovačem od Nurofenu vodu, proč né MM? třeba právě to pochytané co odkapává

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.