| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maryl,

já maminku naštěstí ještě mám, ale zase mi chybí táta, můj milovaný táta~s~, k němu jsem měla blíž, byli jsme parťáci v tom pravém slova smyslu, byl úžasným dědou mému synovi, se kterým jsem byla 6 let sama a on mu suploval tátu, pak se mi narodila dcerka a tu si užil bohužel jen 10 měsíců, pak náhle zemřel, nikdo to nečekal, přišlo to jako blesk z čistého nebe, a není dne, aby mi nechyběl a když se podívám na naši malou, dnes již pětiletou, tak mě tak píchne u srdce, když si představím, jak by z ní byl úplně naměkko, jak by ji miloval a je mi strašně líto, že ona toho super dědu vlastně nepamatuje.....když se podívám na svého 15-ti letého syna, který ukončil základku jako premiant a dostal se na výběrovou střední školu a jde si za svým snem, když ho vidím v obleku, jak se chystá s babi do divadla, tak mě to taky tak bolí, neboť vím, že můj táta by byl na něj strašně pyšnej, měli se strašně moc rádi....bolí to a bolí stále....nejsem věřící, někdy si ale tak nějak v koutku srdce říkám, že ta svá vnoučata snad vidí a je na ně pyšnej, i když již tady mezi námi fyzicky není....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.