| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máš můj obrovský obdiv~g~ Já mám 3 a taky to okolí horko těžko rozdejchávalo, v mém okolí jsme jenom 2 takové rodiny, všichni ostatní mají max 2 děti, i když po většinou spíš jen jedno. Také to pro mě bylo nepochopitelné, proč se všichni ušklíbají, taky padají poznámky, že si táhnu školku, že nás je!!! apod. Žila jsem dlouhodobě v Anglii a tam je také úplně normální mít 3-4 děti, naši sousedi měli všichni 3 děti, ale já se do Čech vracela se dvěma a těhotná a všichni si klepali na čelo, gynekologa to hodně zarazilo, jestli je prej to třetí chtěný, většina lidí si totiž myslela, že nám to nechtěně ulítlo. Když teď někde řeknu, že bych klidně měla čtvrtý, tak si lidi myslí, že jsem se zbláznila. Ale je fakt, že tady je to prostě jiné, většina rodin žije v panelákovém 3+1 a tam se prostě víc dětí nevejde, málokdo si může dovolit farmu jako třeba Vy. A pak když máte platit za několik škol(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.