| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jájo a když ho začnu v noci víc budit nezvykne si na jídlo v noci takže mi pak v noci bude pořád řvát o jídlo.
Jinak měl už 4 měsíce v neděli né 3.takže o to je to rozkojení asi horší.
Podle mě on strašně rychle vyrostl,doma jsem ho minulý týden měřila a měl přírustek na délce 5,5 cm za 10 týdnů.Podle né naší doktorky,ale jiné dítě prospívá,když bud roste do délky,nebo přibývá na váze.Moje doktorka je jiného názoru.Musí i přibývat.
Přes den dokrm přidat nemůžu,co dvě hodiny je fakt max.Jedině v tu noc.Většinou kojím kolem osmé večer a pak až v jednu ráno.Někdy až ve tři,prostě v noci jsem ho nebudila,o to víc vypije a stačí mu jedno prso a je sytý.Tak nevím.

No bohužel nemám váhu,na které bych ho mohla převážit a nehodlám dávat 250 kc týdne kromě odsávačky ještě za půjčení váhy,to opravdu je dost peněz pro nás.Nemám ani v okolí nikoho,kdo by tu dětskou digitální váhu doma měl.Strašně ráda bych věděla kolik ode mě prcek vypije.Nevim fakt jak to budu delat na prikrmech,kdyz ji nemam.

Mi přijde,že když kojím přes den co dvě hodky cca půl hodiny a pak hned odsavam,tak mi zbývá hodina a deset minut do dalšího kojení,že se prostě nestačí v obou prsách mlíko udělat.V noci mám prsa nalíté až to bolí,ale přes den tímže kojím co dvě hodky,tak prostě prd.Ani není uplně spokojený po kojení.Bud mu chybí.Napadlo mě jestli neprodělává i růstový spurt.Ale to trvá tři dny ne?Já fakt nevím.

Já bych ho ráda kvůli mlíku v noci vzbudila,jenže on přes den skoro nespí a je mi ho líto budit.No tak já to zkusím přidat jedno kojení v noci kolem 11 hodiny večer,to už se bere jako noc?Protože pak se budí kolem té jedné ráno a pak v pět ráno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.