| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj chlap nemá dlouhý šedobílý plnovous, ale má černošedé:-) vlasy a k tomu vousy stejné barvy - ne moc dlouhé, žádný plnovous pod bradu. Úplně oholeného si ho představit nedovedu, ale mám na něm ráda, když vousy zastřihne na nejkratší délku, pak rázem vypadá o dost mladší. Tedy ne mladší na svůj věk, ale na věk, na který vypadá - vypadá určitě starší, než ve skutečnosti je. (Když je řeč o figuře, jeho figura je příšerná a kdyby shodil to bádžo, byla bych šťastná - ale jen kvůli němu, mám strach o jeho zdraví, mně to jinak nevadí.)

Manžel mojí bývalé kolegyně v práci je naopak naprosto nechutně hubený a ten plnovou má. Má vousy tak k ramenům a zarostlý pomalu celý obličej. Prý to tak má proto, že i obličej má hrozně hubený a oholený vypadá hrozně. Tak na něm prostě trvá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.