| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Luc, protože mi přijde šílený dávat dvouletý dítě spát v 10 večer. V kolik bude chodit spát v 8 letech? A v 15? Další věc je, že máme malej byt a jsou prostě činnosti, které s ní "po boku" prostě neudělám. Například žehlit můžu jedině když spí, protože mi rozhrabavá vyžehlené prádlo a bála bych se, že jí hodím žehličku na hlavu. Také nevím kdy bych vytírala. O půlnoci? Atd. atd. Prostě jsme zvyklé mít večer "pro sebe", to už by mi definitivně hráblo, kdyby tady lítala od 6 od rána do 10 do večera. Druhá věc je, že to není zdravé ani pro ní. Nejkvalitnější spánek je do půlnoci, děti mají chodit spát "po Večerníčku" a to doslova.
Nevím, spoléhám na tu novou postel, prostě nastolíme nový režim. Asi prostě bude muset být v postýlce a když tam bude hodná, tak ať si tam brebentí jak chce (což jí teď odmítám tolerovat a asi je to chyba). No, uvidíme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.