| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to na jednu stranu chápu, ale když neusne, hned po tom večerníčku a válí se v posteli dvě hodiny, tak mi to přijde prašť jako uhoď. to že dítě potřebuje spát x hodin a že nejkvalitnější spánek je o půnoci já moc nevěřím, mám to vyzkoušený na sobě, prostě každý člověk má jiné biorytmy, nejsme naprogramovaní roboti ;). Já mám doma nespavce, prostě mu těch 8-9 hodin denně stačí (jednou týdně si dá třeba i 12) a je zdravý, veselý. Tím, že jsme ho menšího nutili chodit spát tak jsme z něho akorát tak vytvořili vystresovaný dítě, který když se stmívalo,tak vědělo co nastane a dostával hysterický záchvaty a usínal vyčerpáním ve dvě za plnýho světla v obýváku na koberci jen aby nemusel do postele a mohl být s námi. Takže jsme se takhle naučili fungovat a spát chodí až je opravdu unavený.
Co bude až mu bude osm neřeším, bude chodit do školy,bude muset vstávat třeba v šest (teď ho budit v šest rozhodně nehodlám, protože když usne, cvičím a pak ještě pracuju a do postele lezu tak ve dvě) bude mít koníčky a nepředpokládám, že bude chodit spát ve čtyři. Podle doktorů je to zdravý a normální dítě s menší potřebou spánku a nemáme to lámat přes koleno a počkat na školku,to bývá u většiny nespavců zlomové.
Taky nemáme obr byt, žehlit jsem se naučila s ním, ví, že na vyžehlený prádlo se nesahá, podává mi to nevyžehlený a je rád, že může asistovat :D. Dělá se mnou všechno. Návštěvy k nám prostě večer nechodí. Prostě jsme si pořídili děti, tak musíme ten režim trochu upravit i podle nich, s tím už nic neuděláme ;) Ale pokud bych si měla dělat hlavu ještě z tohodle, tak už bych se opravdu asi zbláznila :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.