| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak u nás se neuspává, děcka se mezi 18-19hod vykoupou, dají si večeři a Honzík jde do postele (starší holka jde ještě na večerníček a pak si čte cca do devíti). prostě položím do postele, v ložnici má zatemněno, zavřu a nstarám se... někdy je tuhý hned, jindy tam ještě hodinu žvatlá, ale už tam prostě nejdeme (jen v případě nějakého šíleného řevu). U holky to bylo naprosto stejné. my jsme prostě s manželem zvyklí, že večer máme klid a od osmi nás děcka "neotravujou".

Honzík teda spí ve vysoké postýlce a dokud mi s ní nevyleze, tak v ní bude, jinak by mi asi z té ložnice utekl~:-D A má dudlíka a plínečku na muchlání, k tomu nějaké plyšáky naházené v postýlce a je spokojený. V noci spí, ráno kolem 5-6 si vypije flašku mlíka a ještě na hodinku-dvě usne.

V pátek odjíždíme na dovolenou, což nám režim lehce nabourá (určitě budeme dýl venku...), ale od září hned nastupuje do školky a budeme vstávat ráno kolem 5:30 (Pro mě super- doteď vstávám 4:30~:-D)

Kamarádka s manželem uspávali ještě 4,5letou dceru, to byl teprve masakr, fakt jeden z rodičů si k jní musel lehnout a dvě hodiny ji drbkat, než usla a pak se potichoučku vytratit, jinak mohli začít znovu... takže nějaký film večer a pod. nehrozil... to bych nesnesla, v tomhle jsem sobec a chci mít prostě alespoň část dne jen pro sebe (a pro muže).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.