| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak svitko, chtěla jsem napsat, že u nás teda ta nová postel a nový pokoj funguje, ne teda 100%, ale i dneska usnul pěkně sám, nemusela jsem uspávat, dostal flašu a pohádku a oblíbenou plyšovou myšku a "maminka jen si vyčistí zuby a přijde zas za tebou" - 2x si zavolal mama, tj. výmluva zopakována a chrupká.

Trochu jsem poklidila a teď tu sedím, ale taky se mi oči zavírají, takže si stejně jdu lehnout. Kašlu na to. Zkusím si ráno přivstat.

Je fakt, že já jsem v pohodě s tím, že chodí spát o půl desáté, stejně býváme tak do půl deváté teď venku, pak navečeřet, vykoupat atd., ono to moc dřív nevychází. Včera usnul už po deváté, bylo vidět, že je už unavený, tak jsem ho zahnala a spal (teda jasně s probuzeníma) až do 7:40. Pak po obědě zas.

Tak dobrou noc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.