| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na tvůj trapas teda nemám, ale stalo se mi tohle - zkoušela jsem si kdysi obarvit vlasy hennou. Když jsem to napatlala na hlavu, překryla igelitem a jak jsem se dočetla na internetu, je dobrý na to ještě nasadit čepici, že se teplem henna líp aktivuje. Jenomže ouha, čepice nenosím, tak jediné, co jsem doma našla, byla červená čepice Santa Clause s bambulí a blikajícíma světýlkama, kterou o Vánocích přinesl z recese bratr. Nasadila jsem si jí teda na hlavu. Henna se smývá až po několika hodinách, tak jsem se šla dívat na televizi a po nějaké době úplně zapomněla, že na hlavě něco mám. Pak někdo zvonil u dveří. Šla jsem suverénně otevřít, byl to soused a když mě viděl, zíral a mlčel. Pak se vymáčkl, co potřebuje. Všechno mi došlo, až když jsem zavřela dveře a spatřila jsem se v zrcadle - na hlavě čepice Santa Clause, světýlka blikají, pod ní se dere igelit a na tváři zaschlý hnědý pramínky tekoucí henny. Navíc byl červen. Myslela jsem, že umřu hanbou ještě asi rok, sousedovi jsem se vyhýbala jak se dalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.