| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed,
mě tvůj D. nijak obézní nepřipadá.Viděla jsem ho na fotce a přišel mi normální. Oni v tomhle věku kluci většinou začínají víc jíst a růst.
Mám syna (skoro 16 let),který měl při narození 4320g. Byl opravdu dost velké mimino. Přibíral pak kilčo měsíčně,ale jak měl tu startovní váhu vyšší,tak byl puclík. Nicméně v roce měl 10 kg a od té doby byl všude akorát. On má takovou robustnější postavu. Bude vysoký (už je,protože už má přes 180 cm) a nožku má 44-45,což je větší noha,než má manžel. Manžel má 186cm a nohu 43 a tlustý není.
Nicméně chtěla jsem říct,že třeba,když šel syn na 8G,tak měl cca 152 cm a kolem 50 kg. Teď má na tu svou výšku cca 75-80 kg. Není drobeček,ale nikde nemá žádné sádlo. Faktem je,že teď šíleně jí a roste zároveň. Koupím boty a za měsíc-dva mu jsou malé,takže je dědí manžel.
Syn,ale sportuje. Skáče na trampošce,jezdí na longboardu,hraje tenis atd.,takže u něj jsou to i svaly co mu přidává váhu.

No a dcera mi tu zrovna včera plakala,že už má 42kg a ,že je to moc. Je jí 12 a půl. Měří cca 158 cm. Jenom zapomněla říct,že na sobě nemá absolutně žádný tuk,ale hromadu svalů,protože dělá vrcholově sport. Posiluje,baletí,bruslí,hraje tenis,skáče na trampošce atd. Je skoro vzácnost vidět jí v klidu. Postavu má naprosto nádhernou.

Co jsem,ale chtěla říct je to,že jsem vídala kluky u syna v oddíle,kteří +- v tomhle věku přibrali všichni a kolem toho 16-17 roku to zase bylo dole. Z těch maličkých chlapečků najednou byli kluci,které nešlo obléknout ani v dětském ani v dospěláckém,protože jim nic nesedělo.
Takže já bych nepanikařila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.