| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

chuťovka ~y~ to nedělám ani já svým dětem. Ještě že ho Norbík nestihl převzít.

Mě stačil nákup s dětmi min. týden, měla jsem nějaký smolný den, nejdříve nás nevzal bus, nevešel se už další kočár, tak pěšky s patřičným kňouráním, pak se tak různě nedařilo, zlobili a vrchol byl, když mi ohli platební kartu, Mat.asistoval a že prý mi ji podrží než se mi uvolní ruce, já na to zapoměla, že ji drží a oni jak se o ni prali, tak mi ji ohli skoro do pravého úhlu, jsem myslela, že mě omyje. Večer mi ještě spadly do popela dva ze tří špekáčků.

Matěj dnes pořád kňourá a brečí, lezou mu další zoubky.

A zjistili jsme, že nám v trámu chroustá červotoč, mě klepne, máme skoro vše ze dřeva. Trám dovezl kamarád, když nám sestavoval postele pro děti, by mě ani ve snu nenapadlo, že to tak blbě ošetřil a nedal na to pozor ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.