| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stáni, gratuluji, jsi fakt dobrá, já vždycky říkám, že nechápu, jak to dělají ženské, když vidím, kolik se manža učí...ten má od září poslední rok

Třešničko, nevím, jak vypadáš, ale jsem přesvědčená, že jsem vás v neděli viděla, celou rodinku, chtěla jsem zatroubit, ale bylo mi to blbé, ještě blbější zastavit...šli jste od kruhového objezdu směrem domů, bylo 19.01, když jsem okolo vás projížděla....předpokládám ty a manžel, Tomášek a Davídek v kočárku... pokud máš tmavěmodrý kočárek se světle modrým kombinováním, typu TAKO :-)


mi skončila dovolená, prožila jsem jí s dětmi na domečku, protože manža nastoupil 1.srpna do nové práce, ve staré snížovali stavy, tak nám docela cvakalo u zadku...úvěr na krku a on 3 měsíce doma, jinak jsme na domečku moc poskočili, dá se říct, že kromě topení je vše hotové....měli jsme v plánu letos moře, ale ještě nemám došetřený kolaps s hlavou, co jsem měla v květnu, jdu v říjnu na magnetickou rezonanci, tak mám zakázané letadlo...stejně bychom to museli finančně hodně látat, tak možná aj dobře, že to takto dopadlo...


mám dotaz....setkaly jste se s tím, že by vám dítko říkalo, že se znovu narodí...za poslední dva týdny mi Adélka řekla větu, u které mě mrazí: "Maminko, já vím, že se znovu narodím..."

to, že občas mele, že bude rodit a bude mít malé koťátka, to mi nevadí, ale tato věta mě deptá a pořád na to myslím, během 14 dnů jsem jí slyšela 4x, pořád na to myslím, proč jí to v té hlavičce šrotuje a říká takovou věc

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.