| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem!
Tak u nás už se spí, vše nachystáno, xkrát překontrolováno, uděleny poslední pokyny a ... uvidíme, jak se to všechno časem utřepe.
Ráno vyráží školák do první třídy a školkáček do nové třídy bez bráchy. Tak přemýšlím, o koho se mám bát víc. Jestli o školáka, jak zvládne školu, jídelnu, družinu a vše kolem nebo o školáčka, jestli se o sebe dostatečně postará (bez bráchy za zadkem).
Nějak hrozně rychle to všechno uběhlo~n~.
Nu což, život jde dál a je čas otevírat dlaň, aby se ptáčata naučila létat.

Přeji všem školáčkům i školkáčkům úspěšný školní rok a co nejméně starostí a nemocí.


Zab - k opruzenině. Zabíral mi většinou imazol. Jednou po atb měl Dami šílenou opruzeninu i na pytlíku a lulíku. Po imazolu se to nelepšilo, tak mě v nouzi napadlo použít fungicidin. A zabralo to. Už tam prostě měl kvasinku~:( Jinak stejně jako Ajka a Marru moooc doporučuji PENATEN. Stojí kolem stovky, ale je to veliká putela, vydrží dlouho. Je téměř nesmazatelná. Nejvíc se mi vyplatila, když Dami slintal tak, že měl celou pusinku rozleptanou do krve, během dne se mu to díky Penatenu krásně zatáhlo.
Jinak H i D nesnášeli vlhčené ubrousky. Okamžitě jim pokožka červenala. Všude jsem s sebou tahala půllitrovku čisté vody a papírové kapesníky. Ale oni kadili málo~R^. A ač mám děti dvě, navíc oba kluky, tak H se mi prudil s látkovek a D z papírovek. A pak si vyber~t~.

Doporučte prosím nějakou dobrou 0,5l láhev do aktovky Topgal (aby se tam vešla, otvor není až tak velký). Díky~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.