| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jéééé jdu napsat že je 1.9. takže můžeme rodit a koukám že máme prvního mimíska na světě ~z~~g~~b~

Lucí moc moc moc gratuluji ke zdravé a určitě nejkrásnější holčičce na světě, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka v životě a rodičům hoooodně sil ~x~~x~~x~~;((~;((~;((~z~~b~~g~
Až budeš mít někdy časík napiš detaily, ať se máme my ještě nerodící na co těšit ~;)

Ke kojení.... u holky vím že mi jí dali k prsu ještě na sále, ale nechtěla pít, tak jsme začali pořádně až na pokoji. Kluka mi vzali hned do inkubátoru a na kojení mě zavolali až druhý den, i když jsem pořád chodila otravovat kdy budu kojit, stejně ho dokrmili cizím mlíkem ~q~ Pak jsem kojila pokaždé když byl vzhůru, a jelikož nepřibíral, musela jsem ho i budit a kojit z obou prsů. Ale mám -AAA takže se není čemu divit ~t~

Jinak jsem dneska taaak nervozní, malej-velkej jde zítra poprvé do školky, poprvé bude někde déle beze mne, přestřihnou mi pupeční šńůru ~n~ a holka do čtvrtý, toto vše tak letí ~a~ Malej má sebou zabalený skoro kufr ~t~ vůbec si nepamatuji co jsem vše dávala dceři, věci na dovnitř, na ven, co kdyby pršelo, rezervní na náhodu.....a mám dojem že klukovi to stejně bude jedno, nepozná to a vše smotá ~t~

Tak se všechny držte a kdyby něco, přeji šťastné vylodění ~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.