| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janino, díky. Vlhčené ubrousky normálně nepoužívám. Používala jsem je na dovolené a jinak jenom když jsem mimo domov a pokaká se. Než jí matlat ubrouskama, tak jí venku raději jen vyměním plínu, když není pokakaná. Doma ji buď osprchuji vodou nebo umyji látkovým nebo vatovým ubrouskem namočeným ve vodě. Pak jí osuším a pak teprve dám plínu. V látkovkách jsem ji ani ničím nemazala, teď ji mažu Bepanthenem.

Třešničko, to asi budete mít zakázaný bazén. Nemá cenu to riskovat. Ale aspoň je Davídek malý a je mu to jedno. Oli dostal zákaz bazénu loni ve školce, když už to měl rozchozené, kvůli očím. To bylo řevu. Od příštího týdne mají mít zase bazén, tak jsme dnes byli na očním, stejně jsme potřebovali napsat kapičky, tak má bazén povolený, ale jen s brejličkama. Tak jsme je rovnou ve městě koupili. No snad s tím nebude problém a donese je pokaždé domů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.