| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,
Jájo, to mě mrzí~6~, že Hyneček hned druhý školní den musel zůstat doma, ale snad to byla jen nějaká únava a bude už OK

já si jdu taky poplakat, popravdě začínám být psychicky na dně.... Lucka byla ve školce v pondělí, odpoledne cestou ze školky začala popotahovat, do rána měla lehkou rýmu, říkala jsem si, že musím vydržet a překlenout to a šla i v úterý, vzala jsem jí po "o" 12,45h aby to tedy nebyl na ní takový nápor, cestou ze školky jsme nakoupily, došly jsme domů, hrála si s tatínkem a 13,45 přišli, že Lucku bolí ouško~n~. Ještě byla dr. na ORL, máme ho hned u baráku, tak jsme tam pro jistotu došli.... ouško lehce chycené, 3xdenně 3 kapky Otipax.... zákaz kolektivu..... dneska už moc rýmu nemá, ale začal kašel. Zatím není nijak děsivý, uvidíme jaká bude noc.
Říkám si, že ale ze školky to přece mít nemůže, že to by se neprojevilo tak rychle, čekala jsem kritický tak čtvrtek.... ještě doufám, jestli by to nemohla být reakce na tu vakcínu, v sobotu jsme začaly poslední lahvičku, ředění 1:1... to by mi sedělo víc než školka.... přeci jen ze školky by tam byla nějaká inkubační doba ~d~. Dr. na ORL říkala, že to může být i nějaká virózka, že je ráno chladno, večery chladné, přes den horko... no uvidíme. Fakt se modlím abychom letos nešli v loňských a předloňských stopách. I když u nás je posun i to, že ouško není píchané. Už v dubnu jsme to zvládly rozkapat, naposledy ho má píchané v listopadu. Tak nám držte palce nebo skončím v Bohnicích. Přece není možné, že by to pokračovalo i 3. školkovým rokem. Ještěže je Lucka zářijová a do školy jde až za 2 roky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.