| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no tak snižovat funkci autovakcíny neexistuje!!!! Všechny uši, ze kterých byl výtěr byly Moraxela, ten první rok jsem já celou zimu bojovala s dutinama, rýmou apod.... začátkem dubna když už jsem byla totálně vyřízená jsem měla ve výtěru Moraxelu - věřím, že jsem s ní bojovala celou zimu.... jenže mě z ní udělali tu vakcínu hned..... Lucka jí v mandli z AT neměla, tam měla jen zlatého staf. .... na podzim se nepodařilo udělat výtěr, protože bylo už pozdě odpoledne, CRP vysoké a nedalo se čekat do rána a pak teprve nasadit ATB, tak se do výtěru chytla až v dubnu, asi 6 týdnů jsme čekali než jí vyrobí a od té doby kapeme.... hodně si od ní slibuju, protože průběh byl vždycky stejný a kdykoliv byl výtěr, tak Moraxela a měla jsem jí i já. Proto si myslím, že největší problém je Moraxela a nehodlám účinek vakcíny snížit ani o nepatrný kousíček. Jak jsme vysadili Imunor, tak měla jenaký čas Bronchovaxom, ten jsem pak vysadila já a dala jsem Imunoglukan, ten jsem pak vysadila asi týden před nasazením vakcíny. Nechci kombinovat nic. A s vakcínou už vůbec né - nevím proč, ale té nějak věřím. Minimálně, že zmírní případný průběh a budem uši jen rozkapávat a né píchat.

Jájo, ono vysadit všechno na imunitu teď prostě nejde - tu vakcín u musíme dokapat, kapem už od května, ono je to dlouhodobé, počítám, že pokud budem kapat pravidelně a nebudou pauzy kvůli nemoci tak to máme ještě tak na 2 měsíce.
No nic, pořešíme kašel, rýmu a zkusíme školku ještě jednou - třeba to byla náhoda. Pokud to nevyjde, tak zůstane doma než dokapem vakcínu a zkusíme to po dokapání - no a pak se uvidí.

Loro mám tu nějaké stoleté výsledky a tam IgG je - má ho přesně uprostřed limitu... předpokládám, že jí ho bere pokaždé je to paní dr., která bere všechno a pro jistotu ještě něco navíc aby se případně dalo porovnávat. Ona mi řekla, že by se gamaglobulin dal k té vakcíně, ale že to záleží na mě jestli chci počkat až po vakcíně - vlastně jestli ho vůbec chci píchat.
Poslední rozhovor na jaře když jsem volala na výsledky "Lucinka má všechno v naprostém pořádku, no mohla byste mi teď správně položit otázku, proč tedy tolik stoná? No popravdě, já už opravdu nevím, protože nic z výsledků nenasvědčuje tomu, že by měla být takhle nemocná"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.