| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, já mám dvě děti, které miluju, a jsem smířená s tím, že občas musím poslouchat jejich pláč. Ale to ještě neznamená, že prohlásím, že celý zbytek světa se prostě musí smířit s tím, že ony občas pláčou, a přizpůsobit se mé touze činit s nimi věci, na které nejsou připravené, pokud to není situace naprosté nutnosti. Takže protože hodinová prohlídka hradu nebo zámku není zatím pro moje děti absolvovatelná celá v klidu a není z ní úniku v okamžiku, kdy jejich trpělivost dojde, nechodíme si zatím prohlížet hrady a zámky jinak než zvenku. Ze stejného důvodu s nimi nelétám letadlem, pokud to není nutné (zatím nebylo), dávám přednost vlaku před autobusem (protože se tam lze pohybovat) a ve vlaku ještě dávám přednost vagonům vyčleněným pro cestování dětí (ačkoli ty vagony samy žádnou nadstavbu pro mé děti neposkytují, je jich málo a jsou přeplněné ~7~). Těch příkladů by mohla být řada téměř nekonečná. Taky si myslím, že mít dítě by nemělo být stigma, ale chápu to v tom významu, že by mi to nemělo bránit ve vykonávání činností potřebných k běžnému životu společně s nimi, což (bohužel) nejsou návštěvy divadel, kin, koncertů, prohlídek hradů a zámků a např. lety letadlem za mou zábavou. ~d~

P.S. Jako větší překážku letu s desetiměsíčním dítětem do Karibiku bych já osobně přesto viděla hlavně to, jak mu budu zajišťovat lékařskou péči, pokud by došlo na nějaký problém - průjem bohatě stačí. Stačilo mi, když jsem v Řecku musela synovcovi sehnat zubaře,když jsem o několik let později ve stejné zemi zajišťovala hospitalizaci kamarádovi s průjmem a následný rok ve Francii kamarádce s křečemi v břiše. A to jsem byla pořád v Evropě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.