| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po císaři jsem byla sama na nadstandardu, dítě na neonatlogii.

Když mi měli dát dítě na tři dny před odchodem z neonatologie, tak jsem se rozhodla pro normální pokoj na šestinedělí - kvůli penězům, tísícovka na den není zrvna málo. Na normálním šestinedělí jsem vydržela cca 20 hodin, vůbec jsem nespala, protože bud brečelo moje dítě nebo to další na pokoji, do toho druhé mamince přišlo během odpoledne na návštěvu 16 lidi - to jsem počítala (zakázala bych to, některé matky a jejich příbuzní nemají zřejmě soudnost) takže se nedalo spát ani když byly mimina potichu. Někdy kolem 15h jsem se úplně vyřízená šla osprchovat abych se vzpamatovala a ve sprše plné páry, bez závěsů stála paní a na celé kolo kašlala, šla jsem na záchod a tam zakouřeno. Chytla jsem takové nervy, že jsem šla na sesternu a řekla jim, že pokud mě okamžitě neodstěhují na nadstandard, tak odcházím klidně i bez mimina, bylo mi to už jedno.

Takže za mě se vyplatí jednoznačně a obdivuju ty co vydrží na normálním pokoji, já jsem prostě slabší kus.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.