| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vanilko ono je to možná lepší, že nic a pak najednou porodíš, mě ty poslíci akorát připomínají do čeho půjdu ~n~ proto to ani tentokrát neberu tak optimisticky ~a~

Donjo supeeer že tě to nebolelo, já četla samý drasťárny... tak jestli zítra nenapíšeš seš v porodce ~t~ moc moc držím všechny palce, šťastné vylodění... kdyby náhodou..... ~;((~;((~;((

Renduš tak to si dobrá, já jsem v těhu k ničemu....a nějak si to s tím břichulem nedokážu přestavit, abych z toho něco měla...~2~ ale jestli do týdne neporodím vyzkouším všechno ~t~
Já už mám taky kojící polštář, chtěla jsem ho právě i kvůli těhu, aby se mi lépe spalo ale po třech nocích jsem ho odhodila. Strašně se pořád přetáčím a musela jsem přehrabávat celou postel, deku, polštář ... toto trvalo než jsem vše upravila k dokonalosti, až mě to přestalo bavit a letěl... počká až na kojení~;)
Autosedačku budu kupovat asi z druhé ruky. Vždy jsem měla novou, používá se chvilku a jako nová jde zase dál, takže u miminka se nebojím použitý. Tu další už vezmu zase novou. Teď mi nabídla i kámoška, že zrovna kupuje pro svou malou už větší a bude vajíčko prodávat, tak jí asi vezmu. I když jsem chtěla spíš Romerku nebo MC a ona má Casuaplay, ale furt lepší když vím od koho beru.

Dneska jsem potkala známou a kecaly jsme o porodech, no dobrý téma.... jak měla překotné porody, v půl druhé vstala a ve dvě bylo dítko na světě.... ~n~ já chci taky tak rychle..... akorát docela vtipné, prý se jí snažila sestra ještě oholit a přiběhla jiná a řiká už jí nehol, holíš mu hlavu...... ~:-D

Tak holky snažte se, nemáme zatím ani jeden zářijový datum, když nás Lucka předběhla ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.