| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
ijá vás zdravím ještě celá, i když jsem si dnes dala cvičný výjezd do porodnice, ale ještě mě tam nechtěli a poslali zpátky.~t~ Já bych tam teda osobně nejela, ale poslal mě tam po kontrole můj dr., když viděl ty čáry po monitoru a když jsem mu vylíčila dnešní noc.~e~ Ta teda fakt stála zato, cca. od půlnoci kontrakce nebo tedy poslíčci po 10min., postupně po 7min. a to celou noc až do půl šestý ráno, to už byly po 5min., takže jsem myslela, že už pojedeme, no a pak jsem se najednou probudila v půl devátý.~t~ V porodce mi řekli, že hrdlo ještě není úplně zkrácené, takže mám vydržet, a buď se mi to do zítra ještě rozjede nebo naopak uklidní.~d~ Zatim to vypadá, že se to docela uklidnilo, tak jsem teda zvědavá na tu další noc, jestli jí opět probdím.~8~
Jinak termín mám 23.9. a pak ještě 19.9., podle utz, kdyby bylo možné dopsat do tabulky.~;)
A abych nezapomněla, gratuluju Lucce k narození holčičky, našeho prvního zářijátka.~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.