| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kam s dětmi do restaurace

Po přečtení toho příspěvku slečny Jitky mi celkem zatrnulo. Snad to nemyslí vážně... Mám doma 4 letého klučinu, kterého jsem kojila do 18 měsíců (později jen v noci) a musím říci, že kojení je kojení. Nejen, že je pohodlné a pokud se někde nečekaně zdržíte - oblíbeným místem jsou úřady, tak je člověk rád, že kojí, protože tu "nepřirozenou" stravu halt na sociálce nebo živnostňáku nenajdete. S kojením na veřejnosti moc zkušeností nemám, protože malý se narodil v zimě, takže kojení v mrazech celkem padlo a v létě byl již na mrkvičkách a zelenince - přes den. Tento měsíc se mi má narodit druhé dítko (zase na zimu :-))), ale pokud bych si měla vybrat, tak kojím na veřejnosti, než bych mu strčila lahev. K tomu bych ještě ráda dodala to, že synek se v 18 měsících nehodlal zabývat nějakými "náhražkami" mléka (vykoupili jsme snad všechny dostupné značky a všechny skončily v koši), takže nezbylo, než ládovat ho jogurtama (abych se vyhla případným narážkám na to, že jsem mohla kojit déle, tak jsem musela přestat kojit ze zdavotních důvodů, takže jiná cesta nebyla). Abych to shrnula, kojení na veřejnosti je v pohodě, narozdíl od močících mužů na veřejnosti, kteří mají možnost si dojít někam ulevit, mimískům se to vysvětluje dost špatně, že mají 20minut počkat....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.