| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky díky.No já teda včera udělala 45 ml kase z nutrilonu.Měla jsem jeden nenacaty sacek,tak jsem to prubla.Ale se spanim v noci zadna zmena,vzbudil se ve dve a pak o pul seste,takze tak jako vzdycky.Za prve snedl tak 6 lzicek kase,zbytek jsem dokojila,za druhe,mi prijde ta kase strasne ridka,proti tem,co jsem davala tomaskovi,to byly opravdu kase.Mozna je to tak schvalne,pro ty miminka od 4 mesicu,se asi nedela klasicka,ale namichala jsem to spravne,tak nechapu.Je to jak mliko,pres lahev to nekape,ale na lzicce je to jak trochu hustsi mleko,ale jen opravdu trochu.Má to tak být.Fakt jsem na to včera hleděla jak puk.

Jájo,tak mi taky přijde,že 90gramu tydne není málo na 5 měsíční dítě.Kámoška chodí k jinému doktorovi a její dcera přibrala 180 gramu za 14 dní a on ji řekl nadále kojit a to je od Davídka jen o 9 dní mladší.Co doktor to jiný názor.

Jo a všimla si,že malý má hodně široký kořen nosu a dost šilhá.Říkala,že do půl roka je to normální,ale jestli pak bude i nadále šilhat,někde nás pošle,je pravda,že na hodně fotkách šilhá,kruci po kom to může mít,že by zdědil po moji sestře.Brýle nosi u nás všichni kromě mě a Tomáška,ale nenosí je na šilhavost.Jedinná segra od malička šilhá.

Jinak předpokládám,že má ta moje v plánu dát za 14 dní očkování,pokud to bude mít malý dobré a předpokládám,že chce dát dvě najednou a o tom ji řeknu svoje,prostě nechci ani boha už.Si myslím,že kdyby nebyl tak oslabeny z toho prvního očkování,že by možná nechytl hned takovou infekci.Prostě už ho nenecham oslabit dvěma vakcínama najednou.Je velice divné,že doktor z jiného města,se kamošky ani neptal a automaticky ji zve na očkování zvlášt,prostě nedává to najednou a pak jsou doktorky v našem městě a ty to dávají všechny najednou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.