| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,

dneska jsem si vzala volno z práce, musím balit. V neděli jedem na dovču, do lesů na chatu, na hříbky atd. Jedem na týden a je už dost zima, tak budu brát snad všechno oblečení a děckám hlavně teplý. A jak chodím do práce, tak nestíhám nic...tak jsem si vzala volno na vyprání věcí, teď nic neschne, je to děs...a nachystání. Balit pořádně budu až zítra, nesnáším částečný balení, pak nevím, co už jsem sbalila a co ne. Všechno co mě napadne si píšu a pak to jednorázově nahážu do kabelí a kufrů.

V práci je to v pohodě, změny jsem už všechny pobrala, tak zvládám bez problémů. Jen je trošku problém rozchodit ten línej mozek, co za 9 let mateřské zakrněl ~t~

Hoflenko díky moc. S tou Luckou jsem se už srovnala, utěšuju se, že to snad opravdu bude poslední operace tohoto druhu a pak bude klid. A situace, jak je teď je neúnosná. Protézka jí pořád padá, jak má pahýlek špatnej tvar a spravovat ho někde na cestě dítěti, co samo nestojí je strašný. Jeden aby ji držel a druhej sundal gatě a upravoval protézu...no náročný. Tou operací by se toto mělo spravit.

A Mišák s koupením pinďoura je dobrej ~t~ Vojta má v tomto jasno od miminka, koupe se se ségrama, takže toto jsme řešili už dávno.
A s těma úkolama je to fakt nešťastný, takhle večer už se děcka vůbec nesoustředí. A že chce Mišák dělat úkoly taky je normální. Já toto řeším od první třídy Lucky taky, Anežce i Vojtovi musím dát vždycky "úkoly" taky, aby dali pokoj.
Tak snad to do budoucna vyřešíte ke vší spokojenosti.

A jak to máte se stěhováním, už víte termín? V tomto vůbec nezávidím, to stěhování je strašný..ale pak odměna bydlet ve svým v klidu..to je k nezaplacení. Tak at vám to proběhne co nejklidněji a nejrychleji.

Destenko taky si myslím, že si Marička uvědomila, že školka bude už pořád a že tam nemůže chodit jen když se jí chce. Nechala bych si dítko takhle taky doma, nemá cenu ju tam rvát za každou cenu a způsobit jí nějaký trauma..jak píšeš že máš pocit žes ji zradila. Jsou fakt ještě hodně malinkatí. Zkus za ten týden a uvidíš, třeba jí to doma bude chybět a bude se tam zase těšit. A neudělal jí tam třeba někdo něco?

Semínko Rubínek je fakt kabrňák, jak chlapečka odzbrojil na písku. Děcka se mezi sebou spíš perou a křičí na sebe, tak musel být chlapeček paf, když ho místo očekávaného Rubínek objal ~g~
A lidský tělo, jestli z Rubena nebude doktor, když má takový zájmy ~;)

Musím běžet, abych celej den neproseděla u netu, to by mě manžel dal ~t~

Mějte se všichni krásně, já se po dovči ozvu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.