| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jenže,ted už mám kaši načatou a nutrilon načaty ani jedno není nejlevnější,tak mi nezbývá nic jiného než to dobrat obojí se musí dobrat do tří týdnů od načatí.Nevím sice,co by udělal nutrilon,když je to sušené mléko,když by byl otevřený déle.

Tak takovou kaši vidím poprvé,co si mi dala odkaz,nikde jsem teda neviděla,to jde koupit normálně v drogerce či lékarně či v kauflandu nebo tescu?Fakt jsem se s tímto druhem nikde nesetkala.
No nemůžu posoudit,čím to spaní v noci u Tomáška celou noc bylo.Tomášek dostával od 3 měsíce hlavně nutrilon,zbytek kojo,ale nechtěl prso prostě cucl,ale to už jsem tu kdysi psala,prostě jsem neměla tolik informací,co tedka,jak dělat,když dítě prso odmítá a zvykl si prostě na flašku atd.
On od 3 měsíce spal,že se budil jednou v noci kolem třetí hodiny a od 6 měsíce celou noc.

Já osobně bych se nejradši ještě na příkrm vykvákla,ale zas opravdu,když už jsem to včera na popud doktorky otevřela,tak už to asi dobrat musím.On by toho asi večer snědl více než 6 lžiček,ale mám strach,že pak nebude už chtít prso a hlavně to byla fakt pyplačka,mi to nepřijde jako klasická kaše a dávat po lžičkách dítěti mléko,to je na hodinu,když pořádně neumí polykat.Stačí,že tak dávám čaj,protože ho né a né naučit na flašku,zkoušela jsem jiné savičky a neprošlo ani to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.