| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale tady asi nejde o to, čemu by dal přednost učitelský sbor. Jako rodič bych nebyla nadšená, kdyby mé dítě učil člověk s psychickou poruchou - ale v případě kleptomanie by mi to vadilo méně, než člověk s natolik posunutým vnímáním intimity a studu, že se živí vlastním tělem. Předpokládám, že kleptoman si v určitých situacích "nepomůže", prostitutka se prodává z vlastní volby. BTW pokud bych se to dozvěděla a mohla to ovlivnit, nenechala bych dítě ani ve třídě paní učitelky natolik veselé v rozkroku, že by si o jejích sexuálních eskapádách cvrlikali vrabci na střeše, byť by to byl pouze její koníček. Asi bych to vnímala jako důležité zejména někdy na začátku školní docházky, kdy je dítě s jedním pedagogem pořád a ať se to komu líbí nebo ne, je jím poměrně hodně ovlivňováno. Ke konci prvního stupně bych už neměla problém dítěti vysvětlit, že paní učitelka je placenou společnicí nebo je promiskuitní, v případě, že by své životní postoje a názory nějak promítala do výchovné činnosti nebo výuky. Je mi celkem jedno, nakolik to je či není společností akceptované - zcela jistě má každý právo si vylepšovat finanční situaci či osobní volno, jak uzná za vhodné, pokud je to v mezích zákona...ale já mám stejné právo se vůči některým společenským jevům vymezit a vychovávat podle toho své dítě.~d~ Nechci ho vychovávat s přesvědčením, že návštěvy prostitutek jsou legitimním nárokem a příjemnou, společensky akceptovatelnou zábavou pánské části světa... zatímco dívky mají tyto libůstky svých milých tolerovat a přijmout všechny z toho plynoucí důsledky, to mi nepřijde úplně šťastné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.